De functie

Je bent een meester in het ‘IE schaakspel’ en bent gedreven om op te komen voor de belangen van de ondernemer. Inbreuk vind je onrechtvaardig en je zal er dan ook alles aan doen om het recht van je klant te verdedigen. Je hebt ruime ervaring met juridische IE kwesties en vindt moeiteloos je weg in de verschillende procedures. Je weet complexe situaties te simplificeren en je klant in dit proces mee te nemen.

Je komt te werken in een ambitieus team op de juridische afdeling. Kortom, een functie met veel verantwoordelijkheid waarbij het zo goed mogelijk helpen van onze klanten centraal staat.

Wat je gaat doen

Naast algemene werkzaamheden zoals het verrichten van naamsonderzoeken, het opstellen van classificaties en opzetten van depot strategieën wereldwijd houdt een ervaren IE-jurist zich onder meer bezig met:

  • Oppositie- en doorhalingprocedures
  • Begeleiden van klanten bij inbreuk op merken, modellen, auteursrecht, handelsnaamrechten en andere rechten
  • Bezwaar- en beroepsprocedures bij het EUIPO, het BBIE en het Benelux Gerechtshof
  • Portfolio management / IE strategiebepaling
  • Client relations voor grote internationale klanten
  • Optreden als tussenpersoon voor cliënten die met octrooien te maken krijgen
  • Algemene vraagbaak voor IE zaken zowel intern als extern

Wie wij zoeken

  • je hebt minimaal 3 jaar relevante werkervaring met juridische IE kwesties
  • je bent gedreven, assertief, daadkrachtig en resultaatgericht
  • je hebt een afgeronde opleiding ‘BMM merkengemachtigde’ (pré), of bent bereid deze te behalen
  • je hebt een goede beheersing van minimaal de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift
  • je hebt een voltooide academische opleiding Nederlands Recht, afstudeerrichting IE

Wat wij jou bieden

‍Merk-Echt biedt jou een informele werksfeer met jonge ambitieuze collega’s. Je komt te werken in een werkomgeving waarbij het belang van de intellectuele eigendomsrechten van de klant voorop staat. Jouw collega’s hebben een commerciële drive, behalen samen successen, werken hard en vinden humor ook erg belangrijk!

Lees vooral ons manifest even door; dat waar wij als merkbewakers vól in geloven en voor gaan.

En verder

  • faciliteren van de BMM opleiding (indien van toepassing)
  • ruimte voor eigen initiatief
  • flexibele werktijden tussen 8 uur ‘s ochtends en half 7 ‘s avonds, thuiswerken is bespreekbaar
  • uitstekende koffie, goede arbeidsvoorwaarden en een gezellige vrijdagmiddagborrel
  • extra beloningen op basis van teamprestaties
  • werken bij het snelst groeiende merkenbureau van Nederland (vorig jaar genomineerd voor de FD Gazellen Awards)

Solliciteer direct

Onze juristen

Linde Bloemers

mr. Linde Bloemers

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

linde@merkecht.nl

"Om een merk van een van mijn klanten in de handel te zien blijft bijzonder."

Manon Voerman 1

Manon Voerman

Jurist Intellectueel Eigendom

manon@merkecht.nl

"Merk-Echt is een ambitieus bedrijf met een jong en betrokken team."

Myrthe Mulder

Myrthe Mulder

Jurist Intellectueel Eigendom

myrthe@merkecht.nl

"Wij maken waar waarvoor we staan en geloven in wat we doen."

Saskia de Wilde 2

mr. Saskia de Wilde

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

saskia@merkecht.nl

"Het volgen van ontwikkelingen in de markt en hoe deze vertaald worden naar merken is interessant."

Melinda van Os

mr. Melinda van Os

Jurist Intellectueel Eigendom

melinda@merkecht.nl

"We zijn altijd gefocust op groei, innovatie en verbetering"

Noortje Kee

mr. Noortje Kee

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

noortje@merkecht.nl

"Wij hebben veel contact met verschillende partijen en houden daarbij altijd het belang van de klant in het oog."

mr. Robin van Gulik

mr. Robin van Gulik

Jurist Intellectueel Eigendom

robin@merkecht.nl

"Door de merken te bewaken weet je zeker dat je merk goed beschermd is."

Ruben van Houtum 2

mr. Ruben van Houtum

Jurist Intellectueel Eigendom

ruben@merkecht.nl

"Samen met de klant gaan voor het maximale resultaat. Daar gaat mijn hart sneller van kloppen."

Melissa Moncada Castillo 1

mr. Melissa Moncada Castillo

Tekstschrijver & Opleider

melissa@merkecht.nl

"Ik geef graag eerlijke, praktische en begrijpelijke adviezen waar een klant daadwerkelijk iets aan heeft"

Willem Majoewsky

mr. Willem Majoewsky

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

willem@merkecht.nl

"Het geeft veel voldoening om een klant een passend en optimaal resultaat te bieden"

Anne de Ridder-Jochems 2

mr. Anne de Ridder-Jochems

Jurist Intellectueel Eigendom

anne@merkecht.nl

"Het ontzorgen van klanten zodat zij zich volledig met hun passie kunnen bezighouden vind ik belangrijk."

Annette Lindeman

mr. Annette Lindeman

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

annette@merkecht.nl

"Intellectueel eigendom begrijpelijk maken is onze taak"

Merel Janssen

mr. Merel Janssen

Jurist Intellectueel Eigendom

merel@merkecht.nl

"Werken bij een enthousiast, gemotiveerd en jong bedrijf geeft mij veel energie."

Andere interessante vacatures

Merk handhaven

Startende IE-jurist

Bekijk vacature
Werken bij 2

Ervaren IE-jurist

Bekijk vacature
Werken bij 4

Paralegal / juridisch medewerker

Bekijk vacature