Job van Mierlo

Senior Adviseur Merken & Modellen

job@merkecht.nl

"Wij willen het graag altijd nóg beter doen. Daar werken we hier continu aan."

Jelle Maarleveld

Senior Adviseur Merken & Modellen

jelle@merkecht.nl

"Van starters tot gevestigde organisaties, wij adviseren iedereen bij de eerste stap naar een sterk merk."

Just Rijken

Adviseur Merken & Modellen

just@merkecht.nl

"Om de waarde van jouw merk te behouden is het belangrijk om je merk tijdig te verlengen."

Dylan Vervoort

Adviseur Merken & Modellen

dylan@merkecht.nl

"De klant optimaal adviseren en ontzorgen is waar ik veel energie uit haal."

Mitchell de Reus

Adviseur Merken & Modellen

mitchell@merkecht.nl

"Vernieuwing en verbetering, dat is waar Merk-Echt zo goed in is."

Matthijs Ausems

Adviseur Merken & Modellen

matthijs@merkecht.nl

"Het doel is om onze klanten zo goed en duidelijk mogelijk te adviseren, waarbij een hoge klanttevredenheid voorop staat."

Ilse Spanjers

Senior Paralegal en opleidingscoördinator

ilse@merkecht.nl

"De merkhouders worden door mij begeleid in diverse procedures."

Claudia Obbens-Timmermans

Senior Paralegal

claudia@merkecht.nl

"Het dagelijks beschermen van verschillende merken maakt het werk elke dag weer anders."

Marjolein van Zundert

Senior Paralegal

marjolein@merkecht.nl

"We helpen ondernemers het beste uit hun merk te halen."

Gijs Velenturf

Paralegal

gijs@merkecht.nl

"De sfeer op de werkvloer is persoonlijk en informeel. Ook onze klanten voelen zich hier thuis."

Inas Chemali

Paralegal

inas@merkecht.nl

"Geen dag is hier hetzelfde. En dat maakt dit vak ontzettend leuk."

Tommy de Batz

Paralegal

tommy@merkecht.nl

"Door de diversiteit van de werkzaamheden, verveel ik me geen moment."

Chiara Zapico van Es

Paralegal

chiara.zapicovanes@merkecht.nl

"De goede communicatie en het sterke teamverband bij Merk-Echt zorgt ervoor dat jouw merk goed beschermd blijft."

mr. Linde Bloemers

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

linde@merkecht.nl

"Om een merk van een van mijn klanten in de handel te zien blijft bijzonder."

mr. Maud van den Nieuwenhuijzen

Jurist Intellectueel Eigendom

maud@merkecht.nl

"Het oneindig aantal mogelijkheden voor ondernemers om zich te onderscheiden van anderen spreekt mij het meeste aan in dit rechtsgebied."

Manon Voerman

Jurist Intellectueel Eigendom

manon@merkecht.nl

"Merk-Echt is een ambitieus bedrijf met een jong en betrokken team."

Myrthe Mulder

Jurist Intellectueel Eigendom

myrthe@merkecht.nl

"Wij maken waar waarvoor we staan en geloven in wat we doen."

mr. Saskia de Wilde

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

saskia@merkecht.nl

"Het volgen van ontwikkelingen in de markt en hoe deze vertaald worden naar merken is interessant."

mr. Melinda van Os

Jurist Intellectueel Eigendom

melinda@merkecht.nl

"We zijn altijd gefocust op groei, innovatie en verbetering"

mr. Noortje Kee

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

noortje@merkecht.nl

"Wij hebben veel contact met verschillende partijen en houden daarbij altijd het belang van de klant in het oog."

mr. Robin van Gulik

mr. Robin van Gulik

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

robin@merkecht.nl

"Door de merken te bewaken weet je zeker dat je merk goed beschermd is."

mr. Ruben van Houtum

Jurist Intellectueel Eigendom

ruben@merkecht.nl

"Samen met de klant gaan voor het maximale resultaat. Daar gaat mijn hart sneller van kloppen."

mr. Willem Majoewsky

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

willem@merkecht.nl

"Het geeft veel voldoening om een klant een passend en optimaal resultaat te bieden"

mr. Anne de Ridder-Jochems

Jurist Intellectueel Eigendom

anne@merkecht.nl

"Het ontzorgen van klanten zodat zij zich volledig met hun passie kunnen bezighouden vind ik belangrijk."

mr. Merel Janssen

Jurist Intellectueel Eigendom

merel@merkecht.nl

"Werken bij een enthousiast, gemotiveerd en jong bedrijf geeft mij veel energie."

mr. Benthe Slippens

Jurist Intellectueel Eigendom

benthe@merkecht.nl

"Voor mij staat een fijne werkomgeving en goed contact met klanten aan de basis om samen tot een succes te komen."

mr. Coen Groenenberg

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

coen@merkecht.nl

"Ik ben graag betrokken bij innovatieve ontwikkelingen van de ondernemer"

Priscilla Smits

HR Adviseur

priscilla@merkecht.nl

"Wij staan voor kwaliteit en dit is terug te zien in de resultaten"

Isabelle Hoefsmit 1

Isabelle Hoefsmit

HR Adviseur

isabelle@merkecht.nl

"Iedere dag werken we hard om alle processen zo efficiënt en effectief mogelijk te laten verlopen, zowel intern als extern. "

Hester Blüm

Senior Financieel Medewerker

hester.blum@merkecht.nl

"Merk-Echt staat voor heldere en eerlijke communicatie, om de klant zo goed mogelijk te kunnen begeleiden."

Kim Steinmetz

Financieel Medewerker

kim.steinmetz@merkecht.nl

Maartje Paes

Senior Online Marketeer

maartje@merkecht.nl

"Merk-Echt is een dynamisch en ambitieus bedrijf dat de klant zo optimaal mogelijk wil bedienen."

Marloes den Hollander

CRM Marketeer

marloes@merkecht.nl

"We zorgen ervoor dat je als ondernemer de zekerheid hebt van een beschermd merk."

Merel Goossens

Marketeer

merel.goossens@merkecht.nl

"Merk-Echt is bijzonder vanwege onze persoonlijke betrokkenheid en ambitie om te blijven ontwikkelen."

Hanneke Docter

Proces & Kwaliteitscoördinator

hanneke@merkecht.nl

"We zijn van begin tot eind betrokken bij de merkaanvraag van de klant."

Philippe Hoefsmit

Projectmanager

philippe@merkecht.nl

John Velenturf 2

John Velenturf

Senior Advisor

john@merkecht.nl

Olivier Hoefsmit

Operationeel Directeur

olivier@merkecht.nl

"Merk-Echt groeit elk jaar, het is daarom noodzakelijk om altijd een goed inzicht in de financiën te hebben."

Daphine Venselaar

Commercieel Directeur

daphine@merkecht.nl

"Ons team is volledig op elkaar ingespeeld, zo zorgen we dat je portfolio up-to-date blijft."

Patrick Hoefsmit

Algemeen Directeur

patrick@merkecht.nl

"Merk-Echt is nog altijd het meest efficiënte Nederlandse merkenbureau."

Buddy 2

Buddy

Kantoorhond