Patrick Hoefsmit

Algemeen Directeur

patrick@merkecht.nl

"Merk-Echt is nog altijd het meest efficiënte Nederlandse merkenbureau."

Daphine Venselaar

Commercieel Directeur

daphine@merkecht.nl

"Ons team is volledig op elkaar ingespeeld, zo zorgen we dat je portfolio up-to-date blijft."

Olivier Hoefsmit

Operationeel Directeur

olivier@merkecht.nl

"Merk-Echt groeit elk jaar, het is daarom noodzakelijk om altijd een goed inzicht in de financiën te hebben."

mr. Linde Bloemers

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

linde@merkecht.nl

"Om een merk van een van mijn klanten in de handel te zien blijft bijzonder."

Myrthe Mulder

Merkgemachtigde

myrthe@merkecht.nl

"Wij maken waar waarvoor we staan en geloven in wat we doen."

mr. Saskia de Wilde

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

saskia@merkecht.nl

"Het volgen van ontwikkelingen in de markt en hoe deze vertaald worden naar merken is interessant."

mr. Robin van Gulik

mr. Robin van Gulik

Jurist Intellectueel Eigendom

robin@merkecht.nl

"Door de merken te bewaken weet je zeker dat je merk goed beschermd is."

mr. Noortje Kee

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

noortje@merkecht.nl

"Wij hebben veel contact met verschillende partijen en houden daarbij altijd het belang van de klant in het oog."

mr. Ruben van Houtum

Jurist Intellectueel Eigendom

ruben@merkecht.nl

"Samen met de klant gaan voor het maximale resultaat. Daar gaat mijn hart sneller van kloppen."

mr. Melissa Moncada Castillo

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

melissa@merkecht.nl

"Ik geef graag eerlijke, praktische en begrijpelijke adviezen waar een klant daadwerkelijk iets aan heeft"

mr. Anne de Ridder-Jochems

Jurist Intellectueel Eigendom

anne@merkecht.nl

"Het ontzorgen van klanten zodat zij zich volledig met hun passie kunnen bezighouden vind ik belangrijk."

Manon Voerman

Jurist Intellectueel Eigendom

manon@merkecht.nl

"Merk-Echt is een ambitieus bedrijf met een jong en betrokken team."

mr. Melinda van Os

Jurist Intellectueel Eigendom

melinda@merkecht.nl

"We zijn altijd gefocust op groei, innovatie en verbetering"

mr. Frederick Pranger

Jurist Intellectueel Eigendom

frederick@merkecht.nl

"Werken bij Merk-Echt is uit te drukken in een combinatie van uitdaging en gezelligheid"

mr. Willem Majoewsky

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

willem@merkecht.nl

"Het geeft veel voldoening om een klant een passend en optimaal resultaat te bieden"

mr. Merel Janssen

Jurist Intellectueel Eigendom

merel@merkecht.nl

"Werken bij een enthousiast, gemotiveerd en jong bedrijf geeft mij veel energie."

mr. Annette Lindeman

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

annette@merkecht.nl

"Intellectueel eigendom begrijpelijk maken is onze taak"

Ilse Spanjers

Senior Paralegal

ilse@merkecht.nl

"De merkhouders worden door mij begeleid in diverse procedures."

Claudia Timmermans

Paralegal

claudia@merkecht.nl

"Het dagelijks beschermen van verschillende merken maakt het werk elke dag weer anders."

Nikki Venmans

Paralegal

nikki@merkecht.nl

"Door de verschillende werkzaamheden blijf ik mijzelf uitdagen."

Gijs Velenturf

Paralegal

gijs@merkecht.nl

"De sfeer op de werkvloer is persoonlijk en informeel. Ook onze klanten voelen zich hier thuis."

Marjolein van Zundert

Paralegal

marjolein@merkecht.nl

"We helpen ondernemers het beste uit hun merk te halen."

Inas Chemali

Juridisch Medewerker

inas@merkecht.nl

"Geen dag is hier hetzelfde. En dat maakt dit vak ontzettend leuk."

Job van Mierlo

Adviseur Merken & Modellen

job@merkecht.nl

"Wij willen het graag altijd nóg beter doen. Daar werken we hier continu aan."

Jelle Maarleveld

Adviseur Merken & Modellen

jelle@merkecht.nl

"Van starters tot gevestigde organisaties, wij adviseren iedereen bij de eerste stap naar een sterk merk."

Just Rijken

Adviseur Merken & Modellen

just@merkecht.nl

"Om de waarde van jouw merk te behouden is het belangrijk om je merk tijdig te verlengen."

Dylan Vervoort

Adviseur Merken & Modellen

dylan@merkecht.nl

"De klant optimaal adviseren en ontzorgen is waar ik veel energie uit haal."

Barbara Hoedt

Adviseur Merken & Modellen

barbara@merkecht.nl

"Ik word blij van de creatieve ideeën van klanten en de klant zo optimaal mogelijk te helpen."

Mitchell de Reus

Adviseur Merken & Modellen

mitchell@merkecht.nl

"Vernieuwing en verbetering, dat is waar Merk-Echt zo goed in is."

Vivienne Hoefsmit

Financiële Administratie

vivienne@merkecht.nl

"We hebben een enthousiast, dynamisch en jong team dat maakt het werken heel leuk."

Priscilla Smits

Financieel & Personeel Medewerker

priscilla@merkecht.nl

"Wij staan voor kwaliteit en dit is terug te zien in de resultaten"

Jennifer Nooren

Stagiaire

jennifer@merkecht.nl

"Merk-Echt heeft een behulpzaam en betrokken team waar ik veel kan leren"

Hanneke Docter

Process & Improvement Innovator

hanneke@merkecht.nl

"We zijn van begin tot eind betrokken bij de merkaanvraag van de klant."

Marloes den Hollander

Communication & Multimedia Designer

marloes@merkecht.nl

"We zorgen ervoor dat je als ondernemer de zekerheid hebt van een beschermd merk."

Maartje Paes

Online Marketeer

maartje@merkecht.nl

"Merk-Echt is een dynamisch en ambitieus bedrijf dat de klant zo optimaal mogelijk wil bedienen."

Isabelle de Hoogh 1

Isabelle Hoefsmit

Projectmanager

isabelle@merkecht.nl

"Iedere dag werken we hard om alle processen zo efficiënt en effectief mogelijk te laten verlopen, zowel intern als extern. "

Kasper ter Stege

Developer

kasper@merkecht.nl

"Onze drive is om geheel foutloos te werken en alle processen continu te verbeteren."

Wendy Bouman

Innovator

wendy@merkecht.nl

"Het is fijn om deel te kunnen zijn van het hele proces en mijn steentje te kunnen bijdragen"

John Velenturf 2

John Velenturf

Senior Advisor

john@merkecht.nl