Patrick Hoefsmit

Eigenaar / Directeur

patrick@merkecht.nl

"Merk-Echt is nog altijd het meest efficiënte Nederlandse merkenbureau."

Daphine Venselaar

COO

daphine@merkecht.nl

"Ons team is volledig op elkaar ingespeeld, zo zorgen we dat je portfolio up-to-date blijft."

mr. Linde Bloemers

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

linde@merkecht.nl

"Om een merk van een van mijn klanten in de handel te zien blijft bijzonder."

mr. Erik Niemeijer

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

erik@merkecht.nl

"Mijn doel is het intellectueel eigendom van de klant zo optimaal mogelijk te beschermen."

Myrthe Mulder

Merkgemachtigde

myrthe@merkecht.nl

"Wij maken waar waarvoor we staan en geloven in wat we doen."

Saskia de Wilde

mr. Saskia de Wilde

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

saskia@merkecht.nl

"Het volgen van ontwikkelingen in de markt en hoe deze vertaald worden naar merken is interessant."

mr. Robin van Gulik 1

mr. Robin van Gulik

Jurist Intellectueel Eigendom

robin@merkecht.nl

"Door de merken te bewaken weet je zeker dat je merk goed beschermd is."

mr. Noortje Kee

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

noortje@merkecht.nl

"Wij hebben veel contact met verschillende partijen en houden daarbij altijd het belang van de klant in het oog."

mr. Melloney Kolf

Jurist Intellectueel Eigendom

melloney@merkecht.nl

"We zetten de klant altijd op nummer één"

mr. Ruben van Houtum

Jurist Intellectueel Eigendom

ruben@merkecht.nl

"Samen met de klant gaan voor het maximale resultaat. Daar gaat mijn hart sneller van kloppen."

Ilse Spanjers

Senior Paralegal

ilse@merkecht.nl

"De merkhouders worden door mij begeleid in diverse procedures."

Claudia Timmermans

Paralegal

claudia@merkecht.nl

"Het dagelijks beschermen van verschillende merken maakt het werk elke dag weer anders."

Nikki Venmans

Paralegal

nikki@merkecht.nl

"Door de verschillende werkzaamheden blijf ik mijzelf uitdagen."

Gijs Velenturf

Paralegal

gijs@merkecht.nl

"De sfeer op de werkvloer is persoonlijk en informeel. Ook onze klanten voelen zich hier thuis."

Manon Voerman

Paralegal

manon@merkecht.nl

"Merk-Echt is een ambitieus bedrijf met een jong en betrokken team."

Marjolein van Zundert

Paralegal

marjolein.vanzundert@merkecht.nl

"We helpen ondernemers het beste uit hun merk te halen."

Inas Chemali

Juridisch Medewerker

inas@merkecht.nl

"Geen dag is hier hetzelfde. En dat maakt dit vak ontzettend leuk."

Job van Mierlo

Adviseur Merken & Modellen

job@merkecht.nl

"Wij willen het graag altijd nóg beter doen. Daar werken we hier continu aan."

Jelle Maarleveld

Adviseur Merken & Modellen

jelle@merkecht.nl

"Van starters tot gevestigde organisaties, wij adviseren iedereen bij de eerste stap naar een sterk merk."

Just Rijken

Adviseur Merken & Modellen

just@merkecht.nl

"Om de waarde van jouw merk te behouden is het belangrijk om je merk tijdig te verlengen."

Dylan Vervoort

Adviseur Merken & Modellen

dylan@merkecht.nl

"De klant optimaal adviseren en ontzorgen is waar ik veel energie uit haal."

Vivienne Hoefsmit

Financiële Administratie

vivienne@merkecht.nl

"We hebben een enthousiast, dynamisch en jong team dat maakt het werken heel leuk."

Olivier Hoefsmit

Business Administrator

olivier@merkecht.nl

"Merk-Echt groeit elk jaar, het is daarom noodzakelijk om altijd een goed inzicht in de financiën te hebben."

Hanneke Docter

Process & Improvement innovator

hanneke@merkecht.nl

"We zijn van begin tot eind betrokken bij de merkaanvraag van de klant."

Marloes den Hollander

Communication & Multimedia Designer

marloes@merkecht.nl

"We zorgen ervoor dat je als ondernemer de zekerheid hebt van een beschermd merk."

Kasper ter Stege

Developer

kasper@merkecht.nl

"Onze drive is om geheel foutloos te werken en alle processen continu te verbeteren."

Wendy Bouman

Innovator

wendy@merkecht.nl

"Het is fijn om deel te kunnen zijn van het hele proces en mijn steentje te kunnen bijdragen"

John Velenturf 1

John Velenturf

Senior Advisor

john@merkecht.nl

Isabelle de Hoogh

Isabelle de Hoogh

Project manager

isabelle@merkecht.nl

Maartje Paes

Online Marketeer

maartje@merkecht.nl

"Merk-Echt is een dynamisch en ambitieus bedrijf dat de klant zo optimaal mogelijk wil bedienen."