Patrick Hoefsmit 1

Patrick Hoefsmit

Eigenaar / Directeur
patrick@merkecht.nl

"Merk-Echt is nog altijd het meest efficiënte Nederlandse merkenbureau."

Daphine Venselaar 2

Daphine Venselaar

COO
daphine@merkecht.nl

"Ons team is volledig op elkaar ingespeeld, zo zorgen we dat je portfolio up-to-date blijft."

Linde Bloemers 1

mr. Linde Bloemers

Senior Jurist Intellectueel Eigendom
linde@merkecht.nl

"Om een merk van een van mijn klanten in de handel te zien blijft bijzonder."

Erik Niemeijer 2

mr. Erik Niemeijer

Senior Jurist Intellectueel Eigendom
erik@merkecht.nl

"Mijn doel is het intellectueel eigendom van de klant zo optimaal mogelijk te beschermen."

Myrthe Mulder 2

Myrthe Mulder

Merkgemachtigde
myrthe@merkecht.nl

"Wij maken waar waarvoor we staan en geloven in wat we doen."

Saskia de Wilde

mr. Saskia de Wilde

Senior Jurist Intellectueel Eigendom
saskia@merkecht.nl

"Het volgen van ontwikkelingen in de markt en hoe deze vertaald worden naar merken is interessant."

mr. Robin van Gulik 1

mr. Robin van Gulik

Jurist Intellectueel Eigendom
robin@merkecht.nl

"Door de merken te bewaken weet je zeker dat je merk goed beschermd is."

Noortje Kee 1

mr. Noortje Kee

Senior Jurist Intellectueel Eigendom
noortje@merkecht.nl

"Wij hebben veel contact met verschillende partijen en houden daarbij altijd het belang van de klant in het oog."

mr. Melloney Kolf

mr. Melloney Kolf

Jurist Intellectueel Eigendom
melloney@merkecht.nl

"We zetten de klant altijd op nummer één"

Ilse Spanjers 1

Ilse Spanjers

Senior Paralegal
ilse@merkecht.nl

"De merkhouders worden door mij begeleid in diverse procedures."

Claudia Timmermans 1

Claudia Timmermans

Paralegal
claudia@merkecht.nl

"Het dagelijks beschermen van verschillende merken maakt het werk elke dag weer anders."

Nikki Venmans 1

Nikki Venmans

Paralegal
nikki@merkecht.nl

"Door de verschillende werkzaamheden blijf ik mijzelf uitdagen."

Gijs Velenturf 1

Gijs Velenturf

Paralegal
gijs@merkecht.nl

"Het werken bij Merk-Echt is zo leuk door het team en de informele sfeer."

Marlies Nagelkerke 2

Marlies Nagelkerke

Paralegal
marlies@merkecht.nl

"We zijn een assertief team waarbij we de klant vooropstellen."

Manon Voerman

Manon Voerman

Paralegal
manon@merkecht.nl

"Merk-Echt is een ambitieus bedrijf met een jong en betrokken team"

Inas Chemali 1

Inas Chemali

Juridisch Medewerker
inas@merkecht.nl

"Veel verschillende werkzaamheden zorgen elke dag weer voor een uitdaging."

Cynthia ’t Hart 1

Cynthia 't Hart

Juridisch Medewerker
cynthia@merkecht.nl

"Het werken bij Merk-Echt is erg afwisselend, geen dag is hetzelfde"

Job van Mierlo 1

Job van Mierlo

Adviseur Merken & Modellen
job@merkecht.nl

"Wij werken in een jong en actief team continu aan verbeteringen binnen het bedrijf."

Jelle Maarleveld 1

Jelle Maarleveld

Adviseur Merken & Modellen
jelle@merkecht.nl

"Van starters tot gevestigde organisaties, wij adviseren iedereen bij de eerste stap naar een sterk merk."

Just Rijken 1

Just Rijken

Adviseur Merken & Modellen
just@merkecht.nl

"Het verlengen van een merk is essentieel om zo de investering die er in een merk is gedaan te blijven waarborgen."

Vivienne Hoefsmit 1

Vivienne Hoefsmit

Financiële Administratie
vivienne@merkecht.nl

"We hebben een enthousiast, dynamisch en jong team dat maakt het werken heel leuk."

Olivier Hoefsmit 2

Olivier Hoefsmit

Business Administrator
olivier@merkecht.nl

"Merk-Echt groeit elk jaar, het is daarom noodzakelijk om altijd een goed inzicht in de financiën te hebben."

Hanneke Docter 1

Hanneke Docter

Process & Improvement innovator
hanneke@merkecht.nl

"We zijn van begin tot eind betrokken bij de merkaanvraag van de klant."

Marloes den Hollander 4

Marloes den Hollander

Communication & Multimedia Designer
marloes@merkecht.nl

"We zorgen ervoor dat je als ondernemer de zekerheid hebt van een beschermd merk."

Kasper ter Stege 1

Kasper ter Stege

Developer
kasper@merkecht.nl

"Onze drive is om geheel foutloos te werken en alle processen continu te verbeteren."

Wendy Bouman 1

Wendy Bouman

Innovator
wendy@merkecht.nl

"Het is fijn om deel te kunnen zijn van het hele proces en mijn steentje te kunnen bijdragen"

John Velenturf 1

John Velenturf

Senior Advisor
john@merkecht.nl