Job van Mierlo

Adviseur Merken & Modellen

job@merkecht.nl

"Wij willen het graag altijd nóg beter doen. Daar werken we hier continu aan."

Jelle Maarleveld

Adviseur Merken & Modellen

jelle@merkecht.nl

"Van starters tot gevestigde organisaties, wij adviseren iedereen bij de eerste stap naar een sterk merk."

Just Rijken

Adviseur Merken & Modellen

just@merkecht.nl

"Om de waarde van jouw merk te behouden is het belangrijk om je merk tijdig te verlengen."

Dylan Vervoort

Adviseur Merken & Modellen

dylan@merkecht.nl

"De klant optimaal adviseren en ontzorgen is waar ik veel energie uit haal."

Barbara Hoedt

Adviseur Merken & Modellen

barbara@merkecht.nl

"Ik word blij van de creatieve ideeën van klanten en de klant zo optimaal mogelijk te helpen."

Mitchell de Reus

Adviseur Merken & Modellen

mitchell@merkecht.nl

"Vernieuwing en verbetering, dat is waar Merk-Echt zo goed in is."

Ilse Spanjers

Senior Paralegal

ilse@merkecht.nl

"De merkhouders worden door mij begeleid in diverse procedures."

Claudia Timmermans

Paralegal

claudia@merkecht.nl

"Het dagelijks beschermen van verschillende merken maakt het werk elke dag weer anders."

Marjolein van Zundert

Paralegal

marjolein@merkecht.nl

"We helpen ondernemers het beste uit hun merk te halen."

Gijs Velenturf

Paralegal

gijs@merkecht.nl

"De sfeer op de werkvloer is persoonlijk en informeel. Ook onze klanten voelen zich hier thuis."

Marieke Sijlmans

Paralegal

marieke@merkecht.nl

"Het is fijn om zowel klanten als collega's te helpen en te ontzorgen"

mr. Linde Bloemers

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

linde@merkecht.nl

"Om een merk van een van mijn klanten in de handel te zien blijft bijzonder."

Manon Voerman

Jurist Intellectueel Eigendom

manon@merkecht.nl

"Merk-Echt is een ambitieus bedrijf met een jong en betrokken team."

Myrthe Mulder

Jurist Intellectueel Eigendom

myrthe@merkecht.nl

"Wij maken waar waarvoor we staan en geloven in wat we doen."

mr. Saskia de Wilde

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

saskia@merkecht.nl

"Het volgen van ontwikkelingen in de markt en hoe deze vertaald worden naar merken is interessant."

mr. Melinda van Os

Jurist Intellectueel Eigendom

melinda@merkecht.nl

"We zijn altijd gefocust op groei, innovatie en verbetering"

mr. Noortje Kee

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

noortje@merkecht.nl

"Wij hebben veel contact met verschillende partijen en houden daarbij altijd het belang van de klant in het oog."

mr. Robin van Gulik

mr. Robin van Gulik

Jurist Intellectueel Eigendom

robin@merkecht.nl

"Door de merken te bewaken weet je zeker dat je merk goed beschermd is."

mr. Ruben van Houtum

Jurist Intellectueel Eigendom

ruben@merkecht.nl

"Samen met de klant gaan voor het maximale resultaat. Daar gaat mijn hart sneller van kloppen."

mr. Melissa Moncada Castillo

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

melissa@merkecht.nl

"Ik geef graag eerlijke, praktische en begrijpelijke adviezen waar een klant daadwerkelijk iets aan heeft"

mr. Frederick Pranger

Jurist Intellectueel Eigendom

frederick@merkecht.nl

"Werken bij Merk-Echt is uit te drukken in een combinatie van uitdaging en gezelligheid"

mr. Willem Majoewsky

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

willem@merkecht.nl

"Het geeft veel voldoening om een klant een passend en optimaal resultaat te bieden"

mr. Anne de Ridder-Jochems

Jurist Intellectueel Eigendom

anne@merkecht.nl

"Het ontzorgen van klanten zodat zij zich volledig met hun passie kunnen bezighouden vind ik belangrijk."

mr. Annette Lindeman

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

annette@merkecht.nl

"Intellectueel eigendom begrijpelijk maken is onze taak"

mr. Merel Janssen

Jurist Intellectueel Eigendom

merel@merkecht.nl

"Werken bij een enthousiast, gemotiveerd en jong bedrijf geeft mij veel energie."

Annerie Beentje 1

mr. Annerie Beentje

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

annerie@merkecht.nl

Inas Chemali

Juridisch Medewerker

inas@merkecht.nl

"Geen dag is hier hetzelfde. En dat maakt dit vak ontzettend leuk."

Tommy de Batz

Juridisch Medewerker

tommy@merkecht.nl

"Door de diversiteit van de werkzaamheden, verveel ik me geen moment."

Vivienne Hoefsmit

Financiële Administratie

vivienne@merkecht.nl

"We hebben een enthousiast, dynamisch en jong team dat maakt het werken heel leuk."

Priscilla Smits

Financieel & Personeel Medewerker

priscilla@merkecht.nl

"Wij staan voor kwaliteit en dit is terug te zien in de resultaten"

Maartje Paes

Online Marketeer

maartje@merkecht.nl

"Merk-Echt is een dynamisch en ambitieus bedrijf dat de klant zo optimaal mogelijk wil bedienen."

Marloes den Hollander

Communication & Multimedia Designer

marloes@merkecht.nl

"We zorgen ervoor dat je als ondernemer de zekerheid hebt van een beschermd merk."

Isabelle de Hoogh 1

Isabelle Hoefsmit

Projectmanager

isabelle@merkecht.nl

"Iedere dag werken we hard om alle processen zo efficiënt en effectief mogelijk te laten verlopen, zowel intern als extern. "

Hanneke Docter

Process & Improvement Innovator

hanneke@merkecht.nl

"We zijn van begin tot eind betrokken bij de merkaanvraag van de klant."

Kasper ter Stege

Developer

kasper@merkecht.nl

"Onze drive is om geheel foutloos te werken en alle processen continu te verbeteren."

Wendy Bouman

Innovator

wendy@merkecht.nl

"Het is fijn om deel te kunnen zijn van het hele proces en mijn steentje te kunnen bijdragen"

John Velenturf 2

John Velenturf

Senior Advisor

john@merkecht.nl

Patrick Hoefsmit

Algemeen Directeur

patrick@merkecht.nl

"Merk-Echt is nog altijd het meest efficiënte Nederlandse merkenbureau."

Olivier Hoefsmit

Operationeel Directeur

olivier@merkecht.nl

"Merk-Echt groeit elk jaar, het is daarom noodzakelijk om altijd een goed inzicht in de financiën te hebben."

Daphine Venselaar

Commercieel Directeur

daphine@merkecht.nl

"Ons team is volledig op elkaar ingespeeld, zo zorgen we dat je portfolio up-to-date blijft."