Locatie: Breda/Amsterdam
Opleidingsniveau: HBO/WO
Uren: 32 – 40u per week

De functie

Je bent een talentvolle hbo- of wo-jurist met affiniteit met het IE-recht en wil een kickstart geven aan jouw carrière. Je wilt werkervaring opdoen binnen dit rechtsgebied in combinatie met een intensief opleidingstraject.

Je bent een echte aanpakker, hebt een sterk rechtvaardigheidsgevoel en knopen doorhakken gaat je goed af. Je bent gedreven om op te komen voor de belangen van ondernemers. Inbreuk vind je onrechtvaardig en je zal er dan ook alles aan doen om het recht van je klant te verdedigen.

Vanzelfsprekend doe je dit op een professionele en betrokken manier. Je kunt hierbij goed prioriteiten stellen, staat stevig in je schoenen en je doet wat je zegt. Want daar hechten wij bij Merk-Echt veel waarde aan.

Je komt te werken in een enthousiast team op de juridische afdeling. Kortom, een functie met veel verantwoordelijkheid waarbij het zo goed mogelijk helpen van onze klanten centraal staat.

Wat ga je doen?

  • dagelijks zelfstandig toezicht houden op mogelijke conflicten tussen merken (merkbewaking)
  • coördineren van vervolgacties bij bewakingssignalen
  • het uitvoeren van merkonderzoeken
  • het verrichten van merk- en modelaanvragen
  • correspondentie voeren met overheidsinstanties en buitenlandse gemachtigden
  • het bijhouden van kennis op het gebied van intellectueel eigendom

Beleef de eerste werkweek van een startende IE-jurist

Wie zoeken wij?

Wij zoeken een resultaatgerichte en proactieve teamplayer met:

  • een sterk analytisch vermogen
  • goede planning skills
  • een voltooide hbo-Rechten opleiding of academische opleiding Nederlands Recht, afstudeerrichting IE
  • een goede beheersing van minimaal de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift

Wat wij jou bieden:

‍Merk-Echt biedt jou een informele werksfeer met jonge ambitieuze collega’s. Je komt te werken in een werkomgeving waarbij het belang van de intellectuele eigendomsrechten van de klant voorop staat. Jouw collega’s hebben een commerciële drive, behalen samen successen, werken hard en vinden humor ook erg belangrijk!

Lees vooral ons manifest even door; dat waar wij als merkbewakers vól in geloven en voor gaan.

En verder:

  • intern opleidingstraject 
  • ruimte voor eigen initiatief
  • volop doorgroeimogelijkheden met op termijn het volgen van de opleiding ‘BMM merkengemachtigde’
  • flexibele werktijden tussen 8 uur ‘s ochtends en half 7 ‘s avonds, thuiswerken is bespreekbaar
  • uitstekende koffie, goede arbeidsvoorwaarden en een gezellige vrijdagmiddagborrel
  • extra beloningen op basis van teamprestaties
  • werken bij het snelst groeiende merkenbureau van Nederland (vorig jaar genomineerd voor de FD Gazellen Awards)

NB. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Kom jij het juridische team versterken? Solliciteer dan direct.

Ons juridische team op een rijtje:

Linde Bloemers

mr. Linde Bloemers

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

linde@merkecht.nl

"Om een merk van een van mijn klanten in de handel te zien blijft bijzonder."

Manon Voerman 1

Manon Voerman

Jurist Intellectueel Eigendom

manon@merkecht.nl

"Merk-Echt is een ambitieus bedrijf met een jong en betrokken team."

Myrthe Mulder

Myrthe Mulder

Jurist Intellectueel Eigendom

myrthe@merkecht.nl

"Wij maken waar waarvoor we staan en geloven in wat we doen."

Saskia de Wilde 2

mr. Saskia de Wilde

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

saskia@merkecht.nl

"Het volgen van ontwikkelingen in de markt en hoe deze vertaald worden naar merken is interessant."

Melinda van Os

mr. Melinda van Os

Jurist Intellectueel Eigendom

melinda@merkecht.nl

"We zijn altijd gefocust op groei, innovatie en verbetering"

Noortje Kee

mr. Noortje Kee

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

noortje@merkecht.nl

"Wij hebben veel contact met verschillende partijen en houden daarbij altijd het belang van de klant in het oog."

mr. Robin van Gulik

mr. Robin van Gulik

Jurist Intellectueel Eigendom

robin@merkecht.nl

"Door de merken te bewaken weet je zeker dat je merk goed beschermd is."

Ruben van Houtum 2

mr. Ruben van Houtum

Jurist Intellectueel Eigendom

ruben@merkecht.nl

"Samen met de klant gaan voor het maximale resultaat. Daar gaat mijn hart sneller van kloppen."

Melissa Moncada Castillo 1

mr. Melissa Moncada Castillo

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

melissa@merkecht.nl

"Ik geef graag eerlijke, praktische en begrijpelijke adviezen waar een klant daadwerkelijk iets aan heeft"

Frederick Pranger

mr. Frederick Pranger

Jurist Intellectueel Eigendom

frederick@merkecht.nl

"Werken bij Merk-Echt is uit te drukken in een combinatie van uitdaging en gezelligheid"

Willem Majoewsky

mr. Willem Majoewsky

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

willem@merkecht.nl

"Het geeft veel voldoening om een klant een passend en optimaal resultaat te bieden"

Anne de Ridder-Jochems 2

mr. Anne de Ridder-Jochems

Jurist Intellectueel Eigendom

anne@merkecht.nl

"Het ontzorgen van klanten zodat zij zich volledig met hun passie kunnen bezighouden vind ik belangrijk."

Annette Lindeman

mr. Annette Lindeman

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

annette@merkecht.nl

"Intellectueel eigendom begrijpelijk maken is onze taak"

Merel Janssen

mr. Merel Janssen

Jurist Intellectueel Eigendom

merel@merkecht.nl

"Werken bij een enthousiast, gemotiveerd en jong bedrijf geeft mij veel energie."