Een aantal werkzaamheden op een rij:

Juristen 6

Merkonderzoek

We beoordelen of het merk aan de juiste eisen voldoet, onderscheidend genoeg is én of het merk niet al door iemand anders werd geregistreerd.

Juristen 1

Merkaanvraag voorbereiden en verrichten

Nadat je de klant uitvoerig hebt bevraagd op zijn/ haar ambities, stel je een classificatie-tekst op voor de merkaanvraag in de Benelux, Europa, internationaal en/ of nationaal. Bij nationale aanvragen werk je samen met een buitenlandse agent.

Juristen 2

Hulp bij merkconflicten

Bij een conflict tussen merkhouders sta je de klant bij in de juridische procedures die hierbij komen kijken (oppositieprocedures en andere procedures). Hierbij schat je eerst juridisch gezien de kansen op succes in. Het is belangrijk dat je de kwestie snel kunt analyseren en in no-time de beste strategie bepaalt.

Juristen 3

Bijhouden merkenportfolio's

Zijn de merken van de klant nog up-to-date of moet er een nieuw merk worden ingediend? Je bepaalt de merkstrategie en voert die ook uit.

Juristen 4

Contact onderhouden met agenten in het buitenland

Bij internationale en buitenlandse nationale aanvragen onderhoud je het contact met de buitenlandse agenten. Doet er zich een conflict voor? Dan ben jij als merkengemachtigde eindverantwoordelijk, maar de buitenlandse agent voert het werk ter plaatse uit.

Juristen 5

En verder:

  • Oppositieprocedures en schikkingstrajecten in dat kader; (offensief en defensief)
  • Inbreukprocedures – bemiddeling (zowel offensief als defensief)
  • Bezwaarprocedures bij EUIPO, BBIE maar ook bij Benelux Gerechtshof
  • Auteursrechtinbreuk
  • Modelrechtinbreuk
  • Octrooien tegenwoordig ook als tussenpersoon
Merk handhaven

Onze juristen op een rij:

Linde Bloemers

mr. Linde Bloemers

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

linde@merkecht.nl

"Om een merk van een van mijn klanten in de handel te zien blijft bijzonder."

Manon Voerman 1

Manon Voerman

Jurist Intellectueel Eigendom

manon@merkecht.nl

"Merk-Echt is een ambitieus bedrijf met een jong en betrokken team."

Myrthe Mulder

Myrthe Mulder

Jurist Intellectueel Eigendom

myrthe@merkecht.nl

"Wij maken waar waarvoor we staan en geloven in wat we doen."

Saskia de Wilde 2

mr. Saskia de Wilde

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

saskia@merkecht.nl

"Het volgen van ontwikkelingen in de markt en hoe deze vertaald worden naar merken is interessant."

Melinda van Os 2

mr. Melinda van Os

Jurist Intellectueel Eigendom

melinda@merkecht.nl

"We zijn altijd gefocust op groei, innovatie en verbetering"

Noortje Kee

mr. Noortje Kee

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

noortje@merkecht.nl

"Wij hebben veel contact met verschillende partijen en houden daarbij altijd het belang van de klant in het oog."

mr. Robin van Gulik

mr. Robin van Gulik

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

robin@merkecht.nl

"Door de merken te bewaken weet je zeker dat je merk goed beschermd is."

Ruben van Houtum 2

mr. Ruben van Houtum

Jurist Intellectueel Eigendom

ruben@merkecht.nl

"Samen met de klant gaan voor het maximale resultaat. Daar gaat mijn hart sneller van kloppen."

Willem Majoewsky 2

mr. Willem Majoewsky

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

willem@merkecht.nl

"Het geeft veel voldoening om een klant een passend en optimaal resultaat te bieden"

Anne de Ridder-Jochems 2

mr. Anne de Ridder-Jochems

Jurist Intellectueel Eigendom

anne@merkecht.nl

"Het ontzorgen van klanten zodat zij zich volledig met hun passie kunnen bezighouden vind ik belangrijk."

Merel Janssen 2

mr. Merel Janssen

Jurist Intellectueel Eigendom

merel@merkecht.nl

"Werken bij een enthousiast, gemotiveerd en jong bedrijf geeft mij veel energie."

Maud van den Nieuwenhuijzen 2

mr. Maud van den Nieuwenhuijzen

Jurist Intellectueel Eigendom

maud@merkecht.nl

"Het oneindig aantal mogelijkheden voor ondernemers om zich te onderscheiden van anderen spreekt mij het meeste aan in dit rechtsgebied."

Benthe Slippens 3

mr. Benthe Slippens

Jurist Intellectueel Eigendom

benthe@merkecht.nl

"Voor mij staat een fijne werkomgeving en goed contact met klanten aan de basis om samen tot een succes te komen."

Coen Groenenberg

mr. Coen Groenenberg

Senior Jurist Intellectueel Eigendom

coen@merkecht.nl

"Ik ben graag betrokken bij innovatieve ontwikkelingen van de ondernemer"

Kom jij ons juridisch team versterken?

Over ons